Nasza szkoła

baner 100lat

Witryna poświęcona obchodom Jubileuszu 100-lecia

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

Plan lekcji

 

rekrutacja

 

m Ch2Dnia 13 listopada w naszej szkole - Liceum Ogólnokształcącym odbyło się spotkanie z Panem Mirosławem Chudym, w ramach projektu „ Masz Pasję-Zwyciężasz”. Pan Mirek opowiedział młodzieży o swoich losach z przeszłości jak i o życiu teraźniejszym, codziennym. Swoją opowieścią pokazał jak można podnieść się, jak sam powiedział „będąc na dnie”, jak pokonywać bariery oraz jak sport jest ważny w naszym życiu i może stać się pasją. Na zakończenie odbył się pokaz szermierki w wykonaniu młodzieży pod czujnym okiem naszego gościa.
Serdecznie podziękowania za przybycie do naszej szkoły.

 

 

 

 

 

m Ch1m Ch4m Ch3

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo