Nasza szkoła

baner 100lat

Witryna poświęcona obchodom Jubileuszu 100-lecia

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

Plan lekcji

 

rekrutacja

 

speaker1W poniedziałek, 4 marca, klasa 2e miała okazję uczestniczyć w warsztatach z brytyjskim native speakerem Markiem Andrews, który od 30 lat jest trenerem nauczycieli języka angielskiego. Spotkanie odbyło się w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni. Zachęcał on młodzież do nauki języka angielskiego oraz wykorzystywania go podczas podróżowania, które daje możliwość poznawania nowych kultur, nawiązywania kontaktów czy rozwoju językowego. Pokazywał uczniom sposoby na naukę języka, jednocześnie czerpiąc z tego zabawę. Uświadomił, jak ważna jest wiedza na temat własnego kraju i reprezentowanie go. Zachęcał również do wyboru zagranicznych studiów i przedstawił związane z tym korzyści.

Laura Brzóstowicz, kl. 2e

 

 

 

 

speaker2speaker3

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo