Co po LO ...

Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadów z Absolwentami naszego Sienkiewiczowskiego liceum. Nie tylko gimnazjaliści poszukujący drogi do swej zawodowej przyszłości, ale także licealiści stojący bliżej lub dalej przed ostatecznym wyborem studiów mają niepowtarzalną okazję poznać ludzi z pasją, którzy odnieśli autentyczny, imponujący zawodowy sukces i wykonują swoją pracę z ogromną satysfakcją w każdym tego słowa rozumieniu. Przyszłe kariery zaczynają się w szkolnych ławkach - także naszego LO. Mówią o tym, dzieląc się swoimi doświadczeniami i sprawdzoną receptą na sukces: prawniczki Magdalena Jóźwiak i Sonia Jóźwiak-Górny, lekarz medycyny Martyna Borowczyk oraz informatyk-programista Krzysztof Górny. Cykl rozmów z Absolwentami będzie kontynuowany. Zachęcamy do obejrzenia już przygotowanych odcinków i śledzenia następnych, które się na pewno pojawią, bo mamy z kim i o czym rozmawiać. Zapraszamy na Sienkiewiczowski szlak, tropami najlepszych. Zobacz, posłuchaj, dołącz.