Co po LO ...

Samorząd Uczniowski 2019/2020

 

su 2019 2020

 

imię i nazwisko

funkcja

Filip Gruszczyński – 2a

przewodniczący

Adam Dżendżera – 2a

z-ca przewodniczącego

Paulina Antkowiak – 1d1
Agnieszka Bednarek – 2d
Mateusz Frontczak – 2e
Iga Iglewska – 2a
Piotr Ignasiak – 1d
Angelika Kaniewska – 2e
Eryk Paczyński – 2a
Gabriela Pawłowska – 2e
Martyna Podsadna – 1b1
Wiktor Puszkarek – 1a1
Patrycja Stachura – 2c
Anna Wardęska – 2a
Antonina Wasielewska – 2a

członkowie

Samorząd Uczniowski 2018/2019

 

su 2018 2019

 

imię i nazwisko

funkcja

Dominika Biadasz – 2d

przewodniczący

Kacper Szady – 2d

z-ca przewodniczącego

Weronika Adamska – 2c

skarbnik

Piotr Adamski – 2c
Marcelina Czaja – 2d
Julia Kubczak – 2d
Mikołaj Milczarek – 1d
Szymon Mrowiński – 1a
Eryk Paczyński – 1a
Mikołaj Przybylski – 2d
Karol Skorupski – 2d
Adam Sławiński – 2d
Marta Szafrańska – 2d

członkowie

Samorząd Uczniowski 2017/2018

 

su 2017 2018

 

imię i nazwisko

funkcja

Jacek Ignasiak – 2d

przewodniczący

Wojciech Goderski – 2c

z-ca przewodniczącego

Dawid Kańczurzewski – 1d

skarbnik

Weronika Andrzejewska – 2b
Weronika Krawczyk – 2c
Marta Maćkowiak – 2d
Weronika Nowacka - 2d
Szymon Mielcarek – 2d
Wiktoria Wojciuch - 2b

członkowie

Samorząd Uczniowski 2016/2017

 

su 2016 2017

 

imię i nazwisko funkcja
Filip Kwiatek – 2d przewodniczący
Iga Staszak – 2d z-ca przewodniczącego
Marta Haremska – 1e skarbnik
Wiktoria Podsadna – 1e sekretarz
Sylwia Przewoźna – 2b rzecznik praw ucznia

Krzysztof Jaensch – 3d

Urszula Kowalewska – 3a

Łukasz Pilch – 2e

Łukasz Przybylski – 2e

członkowie

 

Samorząd Uczniowski 2014-2015

 

Samorząd Uczniowski 2014-2015

 

Opiekun – p. prof. Sławomir Szuba

 

 

imię i nazwisko

 

 

funkcja

 

 

Szymon Siuda – 2a

 

 

przewodniczący

 

Mateusz Nowaczyk – 2a

Cezary Paprzycki – 2a

 

 

z-ca przewodniczącego

 

 

 

Katarzyna Piechnik – 2a

 

 

sekretarz

 

Aleksandra Mosińska – 2a

 

 

rzecznik praw ucznia

 

Olga Antczak – 3e

 

Damian Baranowski – 3e

 

Jacek Bączkowski – 2c

 

Martyna Dudek – 2a

 

Aleksandra Lisiecka – 3a

 

Antonina Pedrycz – 2c

 

Daria Pokorska – 2f

 

Julia Stachura – 2a

 

Jan Szalaty – 3a

 

Weronika Szkudlarek – 2c

 

członkowie

Pn Wt Śr Cz Pt So N
14
22

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo