Zajęcia dla maturzystów

Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych       
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Dyrektor Szkoły

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

 

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2017/2018

 

LP

PRZEDMIOT/ RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

ADRESACI

Termin zajęć

1

JĘZYK POLSKI

IWONA GÓRSKA

KLASY III

PONIEDZIAŁEK 8 LEKCJA II B

CZWARTEK 1 LEKCJA III B

2

JĘZYK ANGIELSKI

­­­­­­­

EWA SŁAWSKA

KLASY III -PRAKTYKA MATURALNA

DO UZGODNIENIA

 3

JĘZYK ANGIELSKI

ANNA WINTER

KLASY III

WTOREK - 6 LEKCJA

4

JĘZYK ANGIELSKI

JUSTYNA ZIELIŃSKA

KLASY III- SYMULACJA MATURY USTNEJ

TERMINY USTALANE INDYWIDUALNIE

 5

JĘZYK FRANCUSKI

DOROTA GÓRNA

KLASY III

PONIEDZIAŁEK - 9 LEKCJA

6

JĘZYK NIEMIECKI

 IZABELA BODYLSKA

KLASY III

DO UZGODNIENIA

7

BIOLOGIA

RENATA GROBELNA

 KLASA III B

CZWARTEK - 7 LEKCJA

8

BIOLOGIA

ARLETA ŻEBROWSKA

 KLASY III

PONIEDZIAŁEK - LEKCJA 0

ŚRODA - LEKCJA 0

CZWARTEK - LEKCJA 0

PIĄTEK - LEKCJA 0

9

 CHEMIA

KARINA DOMACHOWSKA

KLASY III

PONIEDZIAŁEK - 1 LEKCJA

PONIEDZIAŁEK - 9 LEKCJA

10

 MATEMATYKA

MACIEJ BARANOWSKI

KLASA IIIA

SOBOTA - 10:00-11:30 (od 21.10)

11

MATEMATYKA

JUSTYNA REWERS

KLASY III D

 

ŚRODA - 7 LEKCJA

 12

MATEMATYKA

JOANNA TABACZYŃSKA

 

KLASY III

WTOREK – 9 LEKCJA

PIĄTEK – 7 LEKCJA

13

GEOGRAFIA

 ROMUALD NOWICKI

KLASY III

PIĄTEK - 8-9 LEKCJA

(OD STYCZNIA 2018)

14

HISTORIA

TERESA JABŁOŃSKA

 KLASA IIIA

CZWARTEK - 7:45-9:20

15

WIEDZA
O SPOŁECZEŃSTWIE

 EWA LEWANDOWSKA

 KLASY III

PONIEDZIAŁEK – 9 LEKCJA

 16

FIZYKA

KAZIMIERZ STYGAR

GRUPA 3CD (wszyscy)

GRUPA 3CD (matura)

ŚRODA – LEKCJA 0

PIĄTEK – LEKCJA 7

PONIEDZIAŁEK – LEKCJA 7-8

CZWARTEK – LEKCJA 1-2

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
13
14

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo