Centrum Edukacji Obywatelskiej

Solidarny SieniuGrupa projektowa Solidarnego Sienia znalazła się w gronie 12 najaktywniejszych i najlepszych szkół z całej Polski realizujących program CEO Solidarna Szkoła. Otrzymaliśmy zaproszenie do Gdańska na Konferencję Solidarnej Szkoły w dniach 13-14 czerwca, która odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności.
W programie Konferencji są warsztaty, panele, zwiedzanie wystawy Europejskiego Centrum Solidarności, spotkania z ekspertami i świadkami historii. Głównym punktem programu tzw. „Stocznia Projektów”, czyli targi prezentujące efekty rocznej pracy wyróżnionych zespołów uczniowskich. Będzie okazja do porównań i ocen.

Do Gdańska zaproszony został 6-osobowy zespół uczniowskie naszego liceum. Po Konferencji podzielimy się naszymi refleksjami.

Solidarny Sieniu