Nauka - to lubię!

Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

projekt fizyka 3W ramach projektu „Nauka – To lubię!” odbywają się zajęcia z fizyki „Fizyka? Dam radę” – dla uczniów klas drugich i „Fizyka w pracowni i w sieci – zajęcia laboratoryjne”, w których biorą udział uczniowie klas pierwszych. Podczas zajęć w eksperymentach pokazowych uczniowie obserwują przebieg zjawisk i wyjaśniają z wykorzystaniem praw fizycznych. Natomiast w eksperymentach z pomiarem sprawdzają prawa fizyczne lub wyznaczają wartości wielkości fizycznych.

projekt fizyka 1projekt fizyka 2