Zajęcia pozalekcyjne

ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

(z uczniem zdolnym, koła zainteresowań, projekty,granty,

przygotowanie do egzaminu maturalnego)

  

 LP

PRZEDMIOT/ RODZAJ ZAJĘĆ

 NAUCZYCIEL

ADRESACI

Termin zajęć

1

JĘZYK POLSKI

RENATA CZAJA

MATURA ROZSZERZONA

OLIMPIADA LITERATURY

I JĘZYKA POLSKIEGO

PIĄTEK – lekcja 7

PIĄTEK – lekcja 8

 2

JĘZYK POLSKI

 IWONA GÓRSKA

 KLASY III

WTOREK – lekcja 7-8

3

JĘZYK ANGIELSKI

­­­­­­­EWA SŁAWSKA

 KLASY III / MATURA

KLASY I gr. A11
ANGIELSKIE MATERIAŁY AUTENTYCZNE

PONIEDZIAŁEK – lekcja 2
WTOREK – lekcja 5
wg POTRZEB



wg PROJEKTU

4

JĘZYK ANGIELSKI

SYMULACJA MATURY USTNEJ

 JUSTYNA ZIELIŃSKA

KLASY III

 KLASY II

 wg POTRZEB

soboty i wg POTRZEB

 

5

 JĘZYK ANGIELSKI

PODSTAWOWY

JOANNA WUCKA

 KLASY III

ŚRODA – lekcja 1

 6

 JĘZYK ANGIELSKI

MARTA GÓRALCZYK

KLASA II WYRÓWNANIE SZANS

PIĄTEK – lekcja 0

 7

JĘZYK HISZPAŃSKI

IZABELA BODYLSKA

KLASY III

 WTOREK – lekcja 4

 8

 JĘZYK NIEMIECKI

IZABELA BODYLSKA

 KLASY III

MATURA PODSTAWOWA

PIĄTEK – lekcja 3

co druga ŚRODA – lekcja 6

 9

 JĘZYK ŁACIŃSKI

WIESŁAWA LECIEJEWSKA

KLASA 1A

KLASA 1E

KLASA 1C

PONIEDZIAŁEK – lekcja 1

PONIEDZIAŁEK – lekcja 7

WTOREK – lekcja 8

ŚRODA – lekcja 8

 10

 HISTORIA

TERESA JABŁOŃSKA

KLASY III

WTOREK – lekcja 0

 11

WOS/ MATURA ROZSZERZONA

EWA LEWANDOWSKA

 KLASY II/ SUPERMATURZYSTA

PONIEDZIAŁEK – lekcja 0
CZWARTEK – lekcja 0

 12

BIOLOGIA

RENATA GROBELNA

KLASA III B

 CZWARTEK – lekcja 9

 13

 BIOLOGIA

 ARLETA ŻEBROWSKA

KLASY III –
MATURA ROZSZERZONA
/MOJA PASJA



KLASY II / MOJA PRZYSZŁOŚĆ

 
KLASY I/ SUPERMATURZYSTA/ JA I ŚRODOWISKO

KLASA II WYRÓWNANIE SZANS

PONIEDZIAŁEK – lekcja 0
ŚRODA – lekcja 0
PIĄTEK – lekcja 0
WTOREK – lekcja 7-8


CZWARTEK – lekcja 7-8



 
wg USTALEŃ



CZWARTEK – lekcja 0

14

CHEMIA

KARINA DOMACHOWSKA


KLASY III

KLASA 1C
SUPERMATURYSTA

SOS CHEMIA

CHEMIA EKSPERYMENTALNA

PONIEDZIAŁEK – lekcja 8
PIĄTEK – lekcja 7

CZWARTEK – lekcja 8

CZWARTEK – lekcja 7

ŚRODA - lekcja 8

15

 MATEMATYKA

MACIEJ BARANOWSKI

KLASA III / KURS ANALIZY MATEMATYCZNEJ I LOGICZNEGO MYŚLENIA

KLASY III/RÓWNAJ DO POZIOMU

  KLASA III/ WYRÓWNANIE SZANS

1500-1715 PIĄTEK- co drugi tydzień

 

1500-1715 PIĄTEK
LUB 900-1200 SOBOTA



PIĄTEK – lekcja 1-2

 16

MATEMATYKA

JUSTYNA REWERS

KLASY III


KLASA ID/ MOJA PASJA

ŚRODA – lekcja 0
PIĄTEK – lekcja 0


WTOREK – lekcja 0
CZWARTEK – lekcja 1

 17

MATEMATYKA

JOANNA TABACZYŃSKA

KLASY I


KLASY III

 PONIEDZIAŁEK – lekcja 8-9


CZWARTEK – lekcja 7-8

 18

GEOGRAFIA

ROMUALD NOWICKI

 KLASY III MATURA ROZSZERZONA

KLASY I- III SUPERMATURZYSTA

KLASY II/  Z GEOGRAFIĄ ZA PAN BRAT

KLASY II/CIEKAWI ŚWIATA

WTOREK – lekcja 8-9


WTOREK – lekcja 8


PONIEDZIAŁEK – lekcja 9-10


PIĄTEK – lekcja 9-10

19

FIZYKA

KAZIMIERZ STYGAR

KLASA III DE


MATURA klasa III DE


GRUPA – KLASA II DE

KLASY I

PONIEDZIAŁEK – lekcja 0

WTOREK – lekcja 7
PIĄTEK – lekcja 7

PIĄTEK – lekcja 0

WTOREK – lekcja 0

 20

 INFORMATYKA

 JANUSZ STANISŁAW ROGOWSKI

 KONSULTACJE

 KÓŁKO INFORMATYCZNE

PIĄTEK – lekcja 9 wg potrzeb

SOBOTA – wg uzgodnień

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
6
8
9
15
22

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo