Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2019/2020

DLA HUMANISTÓW i nie tylko

  

 LP

PRZEDMIOT/ RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

 ADRESACI

TERMIN ZAJĘĆ

 1

JĘZYK POLSKI

IWONA GÓRSKA

KLASY III a

Przygotowanie do matury

ostatnia środa miesiąca – 8 lekcja

 2

JĘZYK POLSKI

DOROTA MICHALSKA

KLASA 2E

Grant – Bądź gotowy

poniedziałek – 8 lekcja

3

JĘZYK POLSKI

HANNA CZAJKOWSKA

KLASA IIe

Grant Moje pasje

KLASA I e

Grant Supermaturzysta

KLASA III b

Grant Matura 2020

wtorek – 1-2 lekcja

II semestr

czwartek – 2 lekcja

piątek – 2 lekcja

4

 JĘZYK ANGIELSKI

­­­­­­­EWA SŁAWSKA

KLASY I- III

Uczniowie zdolni

i z trudnościami

KLASA II grupa A11

projekt Materiały autentyczne

piątek – 2 lekcja

środa – 7 lekcja

5

JĘZYK ANGIELSKI

 KINGA DĘBICKA

KLASY Iabd (gr. AR3)

projekt Angielski nie jest trudny

 

wtorek lub czwartek – lekcja 0

6

JĘZYK ANGIELSKI

JOANNA WUCKA

KLASY IIIabe

projekt Nie taki język straszny

piątek – lekcja 7

7

JĘZYK NIEMIECKI

IZABELA BODYLSKA

KLASY III a, b

Przygotowanie do matury

KLASY III a, b

Praca z uczniem zdolnym

piątek – lekcja 0

 8

JĘZYK HISZPAŃSKI

KINGA DĘBICKA

IIe

zajęcia dodatkowe

wtorek lub czwartek – lekcja 0

9

HISTORIA

 

 TERESA JABŁOŃSKA

KLASY III b, e

Przygotowanie do matury

poniedziałek – lekcja 8

piątek – lekcja 0

 10

 WOS

EWA LEWANDOWS KA

 KLASY III a, b, e

Przygotowanie do matury

 KLASA 2c, b, e

Grant Supermaturzysta

środa – lekcja 8

 

piątek – lekcja 9

 11

HISTORIA SZTUKI

EWA LEWANDOWSKA

KLASA 2a, b, d, e

 Konsultacje wg potrzeb

  

DLA MATEMATYKÓW i nie tylko

  

LP

 PRZEDMIOT/ RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

ADRESACI

TERMIN ZAJĘĆ

1

MATEMATYKA

MACIEJ BARANOWSKI

KLASA IIId

Kurs analizy matematycznej

i logicznego myślenia

KLASA IIIa

Równaj do poziomu

 

środa – lekcja 8-9

piątek – lekcja 7-8

2

 MATEMATYKA

JUSTYNA REWERS

KLASY IId

Matematyka moją pasją

KLASA IIIce

Matematyka nie jest trudna

KLASY I

środa – lekcja 0
wtorek – lekcja 5

 

 

wtorek – lekcja 0
czwartek – lekcja 0

 

piątek – lekcja 1

3

 MATEMATYKA

JOANNA TABACZYŃSKA

KLASA Ia

Zrozumieć i polubić mtematykę

KLASA Id

Matematyka – lubię to

KLASA IIIb

Matura 2020

piątek – lekcja 1-2

wtorek – lekcja 8-9

 

czwartek – lekcja 8

4

MATEMATYKA

AGNIESZKA DYRKA

KLASA Ic

zajęcia dodatkowe

czwartek – lekcja 2

  

DLA PRZYRODNIKÓW i nie tylko

  

 LP

 PRZEDMIOT/ RODZAJ ZAJĘĆ

 NAUCZYCIEL

ADRESACI

TERMIN ZAJĘĆ

1

BIOLOGIA

AGNIESZKA GÓRSKA

KLASA Ic

Supermaturzysta

czwartek – lekcja 9

2

BIOLOGIA

ARLETA ŻEBROWSKA

KLASY III a, b, c, d, e

Biologia moją pasją

 
KLASA II c

Biologia – moja przyszłość




 
KLASY III a, b, c, d, e

Matura 2020


wtorek, środa, piątek – lekcja 0

 

poniedziałek – lekcja 8

środa – lekcja 5

czwartek – lekcja 0

 

poniedziałek – lekcja 0

3

CHEMIA

KARINA DOMACHOWSKA

KLASA I c

Supermaturzysta

KLASY III a, b, c, d, e

SOS chemia

KLASY II a, b, c, d, e

Chemia eksperymentalna

poniedziałek- lekcja 9

wtorek – lekcja 7-9

środa – lekcja 7-9

4

CHEMIA

JUSTYNA BOROWCZYK

KLASY I

zajęcia dodatkowe

z zakresu podstawowego

poniedziałek – lekcja 9

 5

GEOGRAFIA

 ROMUALD NOWICKI

KLASY III a, b, c, d, e

Z geografią za pan brat

KLASY IIa, b, c, d, e

Ciekawi Świata

poniedziałek – lekcja 8-9

czwartek – lekcja 9

piątek – lekcja 9

 6

FIZYKA

KAZIMIERZ STYGAR

KLASA III de

Matura 2020

KLASA II d, e

projekt „Nauka – to lubię”

KLASY I

projekt „Nauka – to lubię”

KLASA IIIde

poniedziałek/ co drugi tydzień – lekcja 8-9

0 lekcja piątek

wtorek – lekcja 0

środa – lekcja 0

poniedziałek – lekcja 0

czwartek – lekcja 0

piątek – lekcja 0

piątek – lekcja 9

 7

INFORMATYKA

JANUSZ STANISŁAW ROGOWSKI

KLASY I-III

konsultacje informatyczne

piątek – lekcja 9
(wg potrzeb)

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo