Finaliści i laureaci

Rok szkolny 2016/2017

Zuzanna Łojko (2a) – finalistka 47. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Paulina Grzegorska (1c) – III miejsce w etapie diecezjalnym 27. Olimpiady Teologii Katolickiej
Weronika Nowacka (1d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2017"
Izabella Nowaczyk (1d) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Języku Hiszpańskim
Jagoda Łojko (2a) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznoliterackiego w 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza
Zuzanna Łojko (2a) – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznoliterackiego w 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza
Piotr Waszak (3a) – wyróżnienie w II Gnieźnieńskich Igrzyskach Akademickich z wiedzy o cywilizacji zachodnioeuropejskiej
Maria Borowczyk (1a) – II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Polacy i Niemcy w Europie”
Maria Borowczyk (1a) – II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Literackim „Manufaktura Słowa”
Wiktoria Kosmowska (3e) – III miejsce w Wielkopolskich Mistrzostwach Ortograficznych „Dyktando o Laur Kantego”
Monika Mazurkiewicz (2a) – I miejsce w 21. Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Mateusz Błaszczyk (2a) – III miejsce w 21. Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni o Tematyce Patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Julia Graczyk (3c) – wyróżnienie w VII Maratonie Chemicznym

 

Rok szkolny 2015/2016

Bartłomiej Dyrka (1d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
Fryderyk Kowacki (2d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
Kamila Przydryga (3d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
Oliwia Orchowska (1c) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
Katarzyna Piechnik (3a) – II miejsce w kategorii poezji X edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila
Rafał Pedrycz (3e) – III miejsce w Konkursie Tłumaczeniowym z Języka Angielskiego
Aleksandra Baryżewska (3e) – wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim
Sara Król (1e) – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni Patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Monika Markiewicz (1a) – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni Patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Szymon Domański (3e) – wyróżnienie w 6. Maratonie Chemicznym
Jagoda Woźniak (3c) – wyróżnienie w 6. Maratonie Chemicznym

 

Rok szkolny 2014/2015

Maja Dopierała (1c1) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2015"
Magdalena Stachowiak (1d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2015"
Konrad Kubacki (1e) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2015"
Kamila Przydryga (2d) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2015"
Katarzyna Piechnik (2a) – III miejsce w etapie wojewódzkim 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Marcin Maliszewski (3a) – II miejsce w etapie regionalnym IV. Ogólnopolskiego Konkursu o Żołnierzach Wyklętych
Katarzyna Piechnik (2a) – wyróżnienie w 30. Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego

 

Rok szkolny 2013/2014

Wojciech Kowalski (1d) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2014"
Daniel Olczak (2c) - III miejsce w etapie wojewódzkim 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

 

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Marcin Goławski (3c) – laureat Zawodów Okręgowych XLI Olimpiady Biologicznej w Poznaniu
chór „Les Choristes” – Srebrny Dyplom w Wielkopolski Konkurs Chórów Szkolnych
„Śpiewająca Wielkopolska 2011”

 

Rok szkolny 2010/2011

Kinga Bartczak (2c) - finalistka III Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej
Radosław Jackowiak (2e) - I miejsce w XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Juliusza Słowackiego w Miłosławiu
Oliwia Kamińska (1c) - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Garbsen (Niemcy) – język hiszpański
Mateusz Oziemkowski (1b) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2011"
Marianna Krzewińska(1c) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2011"
Julia Kurzawska (1e) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2011"
Jakub Kozłowski (3e) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2011"
Emilia Przybył (2a) - II miejsce w kategorii prozy w XXXII Konkursie Literackim Szkół Ponadgimnazjalnych „Zielone Pióra 2011”

 

Rok szkolny 2009/2010

Kamil Grzywna (2b) – finalista XIII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Kinga Bartczak (1c) – finalistka II Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej
Szymon Tomczak (3c) – finalista Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Średnich „Siedliska leśne chronione w ramach sieci Natura 2000”
Monika Prętkowska (1a) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Garbsen (Niemcy) – język hiszpański
Michał Kaczmarek (1e) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2010”
Jakub Kozłowski (2e) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2010”
Borys Skrzypek (2e) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2010”
Jarosław Samelak (3e) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2010”
Agata Odrobna (3b) – III miejsce w kategorii prozy w XXXI Konkursie Literackim Szkół Ponadgimnazjalnych „Zielone Pióra”
Agata Odrobna (3b) – Złote Pióro w Turnieju Jednego Wiersza w XXXI Konkursie Literackim Szkół Ponadgimnazjalnych „Zielone Pióra”

 

Rok szkolny 2008/2009

Maciej Jasiński (3a) – finalista XIX Olimpiady Teologii Katolickiej
Szymon Tomczak (2c) – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym dla Uczniów Szkół Średnich organizowanym przez Polskie
Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” - „Rośliny i zwierzęta polskich jezior”
Jakub Kozłowski (1e) – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2009”
Alan Kielar (3b) – IV miejsce w IX Wielkopolskim Konkurise „Nasza Europa”
Adrianna Walkowiak (1c) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Garbsen (Niemcy) – język francuski
Joanna Figas (1a) – I miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Juliusza Słowackiego
Agata Odrobna (2b) – wyróżnienie w kategorii poezji w XXX Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Marta Pawłowska (2a) – III miejsce w Turnieju Recytatorskim „Pan Cogito w Kaliszu”

 

Rok szkolny 2007/2008

Maciej Jasiński (2a) – finalista XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Krzysztof Piwowarczyk (3c) – finalista XXXVII Olimpiady Biologicznej
Jędrzej Sadowski (2g) – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2008”
Łukasz Kujawa (1c) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego
Czytania w Garbsen (Niemcy) – język angielski
Bartosz Zalas (3a) – wyróżnienie w dziale prozy w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. M. Konopnickiej
Agnieszka Zdziabek (1a) – wyróżnienie w dziale poezji w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. M. Konopnickiej
Bartosz Zalas (3a) – II nagroda w kategorii prozy w XXIX Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Agata Odrobna (1b) – wyróżnienie w kategorii poezji w XXIX Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”

 

Rok szkolny 2006/2007

Olga Stramczewska (3g) – laureatka z I lokatą XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Anna Melewska (3a) – finalistka XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jędrzej Kupczyński (3b) – finalista XXXIII Olimpiady Historycznej
Martyna Borowczyk (2c) – finalistka XVII Olimpiady Teologii Katolickiej
Karolina Pruchniewicz (2b) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Etos Wielkopolanina”
Karolina Pruchniewicz (2b) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Od Galileusza do Einsteina”
Adrian Marciniak (3e) – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007” (II miejsce w Wielkopolsce)
Katarzyna Smalara (3c) – III miejsce w kategorii prozy w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Anna Augustyniak (3a) – wyróżnienie w kategorii poezji w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Jolanta Bączkiewicz (1e) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego
Czytania w Garbsen (Niemcy) – język hiszpański

 

Rok szkolny 2005/2006

Martyna Borowczyk (1a) – finalistka XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Mariusz Wolsztyniak (2b) – III miejsce w XXXIV Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym PTTK
Bartosz Włodarczyk (2c) - III miejsce w XXXIV Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym PTTK
Dawid Michalski (1c) - III miejsce w XXXIV Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym PTTK
Agnieszka Kosmecka (1a) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Garbsen (Niemcy) – język hiszpański
Anna Augustyniak (2a) – Złote Pióro w Turnieju Jednego Wiersza XXVII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Zielone Pióra”
Ewa Bielska (3h) – wyróżnienie w kategorii poezji w XXVII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”

 

Rok szkolny 2004/2005

Szymon Paciorkowski (2a) – laureat XXXI Olimpiady Historycznej
Joanna Głowska (3d) – finalistka XXXIV Olimpiady Biologicznej
Ewa Bielska (2h) – III miejsce w kategorii poezji w XXVI Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Anna Augustyniak (1a) – Złote Pióro w Turnieju Jednego Wiersza w XXVI Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Dominika Dębicka (1f) – I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Głośnego Czytania w Garbsen (Niemcy) – język hiszpański

 

Rok szkolny 2003/2004

Szymon Paciorkowski (1a) – finalista XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Szymon Paciorkowski (1a) – finalista XXX Olimpiady Historycznej
Sonia Górczyńska (4f) – I miejsce w kategorii prozy w XXV Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”
Magdalena Zakrzewska (4b) – II miejsce w kategorii poezji w XXV Wojewódzkim Konkursie Literackim „Zielone Pióra”

 

Rok szkolny 2002/2003

Joanna Bilska (3b) – finalistka VII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

 

Rok szkolny 2001/2002

Małgorzata Kasperska (4c) – finalistka XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego

 

Rok szkolny 2000/2001

Piotr Anioła (4b) – finalista L Olimpiady Fizycznej
Krzysztof Krzywdziński (4b) – laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2001” (I miejsce w Wielkopolsce)
Joanna Bilska (1b) – I miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Mitologicznym

 

Rok szkolny 1999/2000

Dominika Rychlik (3b) – laureatka XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Rok szkolny 1997/1998

Joanna Barszcz (4f) – finalistka XXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Łukasz Michalak (4b) – finalista Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

 

Rok szkolny 1996/1997

Wojciech Czarnecki (4c) – laureat XXIII Olimpiady Geograficznej
Wojciech Czarnecki (4c) – finalista VI Olimpiady Nautologicznej
Marta Grzechowiak (3f) – I miejsce w etapie wojewódzkim Międzynarodowego Konkursu „Europa w szkole” Grażyna Suchorska (2b) – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literatury i Języka Polskiego dla klas II
Anna Wietrzyńska (2b) – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literatury i Języka Polskiego dla klas II
Marta Grzechowiak (3f) – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Dramatyczną

 

Rok szkolny 1995/1996

Krzysztof Górnisiewicz (4b) – laureat XXII Olimpiady Wiedzy Technicznej
Krzysztof Górnisiewicz (4b) – laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 1996” (III miejsce w województwie)
Marta Grzechowiak (2f) – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Dramatyczną

 

Zebrała i opracowała: W. Leciejewska

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
10
13
16
17
19
20
21

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo