Olimpiady przedmiotowe

Zarządznie nr 5/2020 Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni z dnia 25 marca 2020 r.

Zarządznie nr 3/2020 Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni z dnia 24 marca 2020 r.

Komunikat Pani dyrektor Violetty Zdunowskiej w sprawie kształcenia na odległość.  (poniżej w aktualnościach)

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku wszystkie zajęcia są zawieszone.

Apel do uczniów Liceum Ogólnokształcącego
im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Bądźcie odpowiedzialni – to niezwykle ważne.

Przez dwa tygodnie nie będziecie chodzili do szkoły.
To nie są ferie, ani czas wolny.
Jest to czas kwarantanny.

! Unikajcie zatłoczonych miejsc.
! Nie organizujcie spotkań towarzyskich.
! Nie wychodźcie do klubów, kawiarni, restauracji.
! Spędzajcie ten czas w domu.
! Starajcie się nie zakazić i nie zakażać innych.

Uwaga!

Na podstawie §18 ust. 2 pkt.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31.12.2002 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach edukacyjnych Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni za zgodą organu prowadzącego zawiesza zajęcia w dniach od 12 - 20 marca 2020r, (włącznie).

Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni 27. Festiwal Piosenki Obcojęzycznej zostaje odwołany.

Decyzją Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni Drzwi Otwarte w dniu 2 kwietnia 2020 r. zostają  odwołane.

Polecenie Wojewody Wielkopolskiego z dnia 10.03.2020 r. w sprawie wyjazdów (dokument w formacie PDF - otwiera się w nowym oknie)

Rekomendacja Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki w związku z przypadkami zachorowań na koronawirusa

Prosimy o śledzenie kominikatów na stronie szkoły i w e-dzienniku.

lohsNasi uczniowie z powodzeniem przechodzą przez kolejne szczeble toczących się w roku szkolnym 2019/2020 olimpiad przedmiotowych. Gratulujemy wszystkim, którzy zakwalifikowali się do następnych etapów:
- Olimpiada Języka Angielskiego – Julia Stawera (2d)
- Olimpiada Języka Niemieckiego – Maciej Pawlaczyk (2d)
- Olimpiada Historyczna – Adam Dżendżera (2a)
- Olimpiada Geograficzna – Kacper Szady (3d)
- Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – Damian Błaszka (2e), Maksymilian Terzyk (1a1)
- Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie – Damian Błaszka (2e), Anna Leśna (3a), Aleksandra Piekarska (3a), Maksymilian Terzyk (1a1)
- Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym – Damian Błaszka (2e), zakwalifikowany do etapu centralnego; Maksymilian Terzyk (1a1), Natalia Urbanowicz (1c)
- Olimpiada Teologii Katolickiej – Wiktoria Bartczak (1c1), Adrian Stasiak (1e1)