Zawody sportowe

wywiadówka

Co po LO ...

podręczniki w

szachyNasze liceum kolejny raz było organizatorem Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. We wtorek, 2 lutego, o medale rywalizowało 16 zawodników z trzech szkół.
W kategorii chłopców równych sobie (5 pkt z 5 partii) nie miał Piotr Olejniczak. Także tytuł wicemistrza przypadł naszemu reprezentantowi Krzysztofowi Pruchniewiczowi. Brązowy medal wywalczył Jakub Cała z ZSP.
Rywalizację dziewcząt wygrała Monika Majka (ZSP). Jedyna licealistka, Antonina Pedrycz, uplasowała się na czwartym miejscu (1,5 pkt).
W klasyfikacji zespołowej zajęliśmy pierwsze miejsce (13,5 pkt), druga lokata przypadła ZSP (11,5 pkt), a trzecia ZSTiO (9,0 pkt). Uzyskaliśmy też prawo reprezentowania powiatu w finale wielkopolskim.