Zawody sportowe

KoszykowkaW Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców wystartowały tylko dwie drużyny. O prawie reprezentowania powiatu w rozgrywkach na szczeblu rejonu miał zadecydować dwumecz między naszymi koszykarzami, a uczniami ZSP.
Gospodarzem pierwszego spotkania było LO. Niestety, w czwartek 11 lutego, różnych względów nie mogliśmy skompletować najlepszego składu i wysoko przegraliśmy z rywalami. W rewanżu, gdy w hali ZSP wybiegła już nasza optymalna drużyna, zrewanżowaliśmy się przeciwnikom, wygrywając 66:50.
Najwięcej punktów dla naszych barw w obu meczach zdobyli Piotr Prętkowski i Maksymilian Baranowski.
Do rejonu, dzięki lepszego stosunku zdobytych do straconych koszy, awansowali chłopcy z ZSP. Gratulujemy naszym rywalom i zapowiadamy srogi rewanż za rok.

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
5
7

logo taplo

logo nauka to lubie

bohaterON

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo