Zawody sportowe

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

Kosz14 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Koszykówce Dziewcząt. Nasz powiat reprezentowały dziewczęta z naszej szkoły pod wodzą p. Moniki Błaszak oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, który prowadził p. Cezary Kurzawski

Spotkanie było bardzo wyrównane jednak lepsza okazała się reprezentacja LO im. H. Sienkiewicza pokonując rywalki 36-28. Na wyróżnienie zasługują wszystkie dziewczyny, które „zostawiły serce na parkiecie” dzięki czemu wynik był korzystny dla naszej drużyny.

 

 

 

Skład zwycięskiej drużyny:

 

Marta Wąsak

Julia Wrzaskowska

Katarzyna Sarbinowska

Paulina Kołodziejczyk

Karolina Rakowska

Daria Nowak

Zuzanna Pilarska

Weronika Kozielczyk

Magdalena Bisiorek

Iga Staszak

Julia Robaszkiewicz

 

GRATULUJEMY!!!

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo