Zawody sportowe

kalisz 2016 IIIm 1W dniach 15-16 kwietnia w Kaliszu w Hali Arena odbył się finał województwa wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców z udziałem uczniów naszej szkoły. LO Września reprezentowali Fryderyk Żak (1c), Adam Wlazik (1a), Norbert Jasiecki (2a), Maciej Kurek (3c), Krzysztof Matczak (3d), Mikołaj Sokolski (3d), Wiktor Matuszak (3e), Marcin Wajler (3e), Przemysław Zawiślak (3e) i kapitan zespołu Bartosz Jankowski (3f). W pierwszym dniu zawodów odbyły się rozgrywki grupowe. W pierwszym meczu LO Września pokonała gospodarza imprezy II LO Kalisz 2-1. Następne mecze uczniowie naszej szkoły rozegrali z ZS Puszczykowo, wygrywając 2-0 i III LO Poznań, także 2-0. W sobotę rozgrywane były mecze półfinałowe.

 

Uczniowie naszej szkoły musieli zmierzyć się ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego LO Piła. Wyrównany pojedynek zakończył się zwycięstwem pilan i o trzecie miejsce nasi zawodnicy ponownie spotkali się z ZS Puszczykowo. Lepiej dysponowani Wrześnianie pokonali gładko przeciwników 2-0. Nasz zespół zdobył brązowy medal w klasyfikacji ponad 150 szkół ponadgimnazjalnych w Wielkopolsce. Najlepszym zawodnikiem zespołu uznano Mikołaja Sokolskiego z klasy 3d.


Klasyfikacja końcowa:
1. I LO Turek
2. SMS LO Piła
3. LO Września
4. ZS Puszczykowo
5-6. SMS I LO Kalisz i III LO Poznań
7-8. ZSZ Gostyń i III LO Kalisz

 

kalisz 2016 IIIm 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo