Zawody sportowe

na sportowo w SieniuW środę 8 czerwca Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza zostało opanowane przez koszykarki z powiatu wrzesińskiego: Gimnazjum nr 2 we Wrześni, Gimnazjum z Pyzdr , ZSTiO oraz gospodarzy LO Września , które uczestniczyły w turnieju Na Sportowo w Sieniu. Rywalizacja była zacięta w każdym meczu od pierwszego do ostatniego gwizdka. Jednak gospodynie turnieju pod wodzą trenera Moniki Błaszak nie były gościnne, wygrywając z wszystkimi drużynami i zajmując tym samym pierwsze miejsce. Zaraz za nimi uplasowała się drużyna z Gimnazjum Nr 2 we Wrześni, a na trzecim miejscu podium stanęły zawodniczki z ZSTiO.
Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka naszej szkoły Julia Robaszkiewicz, a najlepszą zawodniczką drużyny Marta Wąsak.

Wyniki poszczególnych meczy:


LO Września -Gimnazjum Nr 2 Września 22 : 6
LO Września-ZSTiO Września 17 : 11
LO Września-Gimnazjum Pyzdry 11 : 0
Gimnazjum Nr 2 Września- Gimnazjum Pyzdry 12 :11
Gimnazjum Nr 2 Września- ZSTiO Września 17 :16
ZSTiO Września-Gimnazjum Pyzdry 18 :10

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo