Zawody sportowe

mecz 4W środę 7 grudnia kilkunastu uczniów naszego liceum wybrało się do Pyzdr, by zmierzyć się z tamtejszą szkołą w meczach piłki ręcznej. Najpierw dziewczyny miały okazję sprawdzić swoje umiejętności. Poziomy drużyn były tak wyrównane, że do samego końca nie było wiadomo, kto wygra. Tę rozgrywkę jednak licealistki musiały oddać zawodniczkom z Pyzdr. Niedługo po dziewczynach, zmierzyli się chłopacy. Choć od samego początku wydawało się, że nasi uczniowie mają wielką przewagę, to gospodarze zaskoczyli nas swoim refleksem, szybkością i kondycją. Ten mecz dostarczył nam na pewno dużo emocji, szczególnie tych pozytywnych, bo ostatecznie udało się nam wygrać.

 

 

Wyjazd był z pewnością wspaniałą okazją nie tylko do integracji szkół, ale także do treningu, który był nam olbrzymio potrzebny. Cieszymy się, że mamy możliwość sprawdzenia naszych umiejętności sportowych nie tylko w szkole, ale także w środowisku lokalnym. Podczas obu meczu obowiązywały oczywiście zasady fair-play. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie w tym roku szkolnym przedsięwzięcie sportowe, w którym braliśmy udział!

 

 mecz 1mecz 2mecz 4

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo