Zawody sportowe

gramywkosza1Dnia 27 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt. Tym razem na parkiecie można było zobaczyć, aż trzy drużyny żeńskie, Zespół Szkół Politechnicznych, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz reprezentantki naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Dziewczęta walczyły bardzo ambitnie jednak w meczu z ZSTiO musiały uznać wyższość swoich rywalek przegrywając 47-18. Jednak mecz o srebrny medal z ZSP zakończył się zwycięstwem naszych uczennic wynikiem 24-19.
Szkołę reprezentowały: Weronika Machajewska, Julia Szternel, Magdalena Bisiorek, Julia Robaszkiewicz, Katarzyna Sarbinowska, Julia Wrzaskowska, Paulina, Kołodziejczyk, Iga Staszak, Iga Sroka, Marta Bryk i Marta Kokocińska.

gramywkosza2