piersi 1

15.10.2018r. obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi, a cały październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. W związku z tym uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z panią Anną Węclewską, koordynatorem z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

torun18 października klasa 1C odwiedziła Toruń, miasto Mikołaja Kopernika. Punktem docelowym były warsztaty w Centrum Chemii w Małej Skali, a wcześniej wizyta na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Piękna jesienna pogoda i klimatyczne miasto pozostawiły miłe wrażenia.

olimpijczycy10.10 2018 roku w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie uczniów liceum z olimpijczykami, tymi sprzed lat jak Szymon Ziółkowski oraz Marcinem Urbaś, jak i tymi reprezentującymi młodsze pokolenie - Sofia Ennaoui.

Irena SendlerW związku z obchodami Roku Ireny Sendler uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć film dokumentalny pod tytułem” W imię ich matek. Historia Ireny Sendler” oraz spotkać się z jego producentem, panem Piotrem Piwowarczykiem. Rozmowa dotyczyła życia i działalności bohaterki, postaw Polaków wobec Holokaustu oraz współczesnej wrażliwości na los krzywdzonych i imigrantów.

przelaje 12.10.2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza Szkoła reprezentowana była zarówno przez sztafetę męska jak i żeńską. Obie sztafety zdobyły srebrne medale. Chłopcy ulegli ZSP, natomiast dziewczyny ZSTiO.

logo nauka to lubie

logoks