Aktualności

W roku szkolnym 2020/2021 rodzice indywidualnie ubezpieczają swoje dzieci. Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert rekomenduje ubezpieczenie w Wiener.

Poniżej:

1. link do oferty ubezpieczenia NNW na 20 000 zł

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20009

2. link do oferty ubezpieczenia  NNW na 30 000 zł:

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20010

  

Balladyna logoCentrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie na przedłużeniu tegorocznej akcji Narodowego Czytania zorganizowało konkurs plastyczny na plakat teatralny do „Balladyny” J. Słowackiego. Spośród ponad stu nadesłanych prac uczniów szkół podstawowych oraz średnich jury wyłoniło najciekawsze propozycje. W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych zwyciężyła uczennica naszej szkoły z klasy 1a - Liwia Rybczyńska. Cieszymy się z sukcesu, gratulujemy nagrody i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach konkursowych. Nagrodzoną pracę można zobaczyć w wirtualnej galerii pod załączonym linkiem.


https://www.youtube.com/watch?v=UsckrLfp8q0

 

 

 

 

 

 

 

 

tabletyLiceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni zostało wytypowane do otrzymania Szkolnych Pakietów Multimedialnych z puli MEN. Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) wyposażyła szkołę w 25 tabletów wraz z oprogramowaniem i akcesoriami oraz mobilnym dostępem do internetu. Otrzymany sprzęt zostanie wykorzystany do prowadzenia zdalnej nauki.

 

 

 

 

 

 

coptioshOficjalnie został podany IX Ranking Olimpijski COPTIOSH 2020. W tym roku został on zamieszczony tylko na stronie Olimpiad COPTIOSH. Sytuacja w kraju związana z epidemią koronawirusa i rozporządzenie MEN spowodowały, że Kongres, na którym ogłasza się corocznie wyniki, został odwołany.


Nasze Liceum z COPTIOSH nawiązało współpracę w 2019/20 roku. Wybraliśmy na początek 2 najbardziej wówczas nas interesujące Olimpiady. Na prawie 170 szkół średnich z całej Polski biorących od lat w nich udział, my uzyskaliśmy po roku już 79 miejsce. To znaczący sukces naszych uczniów - naszych Olimpijczyków. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką do udziału, bo obok satysfakcji z posiadanej wiedzy, która jest doceniona i nagradzana na poziomie okręgu bądź kraju, są wymierne korzyści w postaci indeksów na najlepsze uczelnie w kraju. Nadto to honor uzyskać tytuł finalisty czy laureata i dołączyć do rodziny Olimpijczyków.

 

List Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego
zwolnieni1W mijającym roku szkolnym uczniowie klasy 2d: Wiktoria Rybka, Mikołaj Milczarek i Szymon Musiałowski kolejny raz zorganizowali koncert charytatywny "Nie rezygnujemy z marzeń", który jako wydarzenie społeczne wziął udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”.

 

 

 

 

 

 

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo