Aktualności

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

the curtain 3Podczas tegorocznego Dnia Języków Obcych uczniowie naszej szkoły wystawili musical „The Curtain”. Pomysłodawcami i autorami byli Monika Markiewicz i Mateusz Błaszczyk. Opiekę merytoryczną nad przedsięwzięciem sprawowały panie: Joanna Wucka i Dorota Górna.
W musicalu, którego wiodącym językiem był angielski, zaprezentowane zostały wszystkie języki, których uczymy w szkole. Autorzy zadbali o wszystko. Na podkreślenie zasługuje doskonała gra i śpiew, scenografia, oświetlenie, efekty specjalne. 25 kwietnia musical obejrzeli zaproszeni do naszej szkoły uczniowie Gimnazjum nr 2. Przedstawienie wypadło świetnie, owacjami na stojąco publiczność podziękowała występującym na scenie uczniom Sienkiewicza.

Wiktoria Wojciuch

 

|the curtain 1the curtain 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
5
6
12
13

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo