Aktualności

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

IMG 0499W tegorocznej edycji Prezentacji Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września „TALENTY – 2017”, nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Licealiści śpiewali, tańczyli, rysowali, fotografowali. Pod wrażeniem występów było jury. I miejsce zajęły Weronika Madaj z klasy 1C w kategorii plastyka oraz Monika Szczygieł z klasy 2A w kategorii fotografia. Zofia Patelka z klasy 1B w duecie z Antoniną Wasielewską (z Gimnazjum nr 2 we Wrześni) zajęły II miejsce w kategorii taniec. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
5
6
12
13

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo