Aktualności

komunikaty maturalne

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

gra stronaChęć do działania, dobry humor i kreatywność - to wszystko musieli mieć w sobie uczestnicy V Wrzesińskiej Gry Miejskiej, współorganizowanej przez nasze liceum. Impreza odbyła się 27 maja i trwała aż do popołudnia, kiedy odbyło się losowanie nagród. Zawodnicy musieli zmierzyć się ze światem starożytnych bogów greckich. W ciepły, sobotni ranek Września stała się światem znanym z opowieści i mitów. Chodzące po ulicach drużyny w strojach ludów sprzed tysięcy lat budziły duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta. Podobnie bogowie - w końcu nie codziennie spotyka się Zeusa czy Posejdona, z którymi można zrobić sobie zdjęcie.
Zadania były przeróżne. Od pomaganiu Syzyfowi, przez przygotowywanie z Herą popcornu i stoczenie walki z Heraklesem, aż po tkanie wianków z Apollinem. Niektórzy mieli też przyjemność stania się jeleniem Artemidy lub oddawania czci Zeusowi. Najważniejsza jednak była radość, jaką wszyscy bez wątpienia przeżyli. Gra miejska to przygoda, której warto było być częścią.

Weronika Nowacka

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo