Aktualności

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

filmoteka 1W środę 31 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty filmowe poprowadzone przez panią Kaję Klimek oraz pana Dariusza Aresta. Warsztaty odbyły się dzięki współpracy z Filmoteką Narodową. Nasze spotkanie rozpoczęło się w auli szkolnej. Obejrzeliśmy krótkometrażowy film pt. „Dzień babci”, historię o pięknym przekazie: ludzie potrzebują siebie nawzajem. Po filmie odbyła się merytoryczna dyskusja, a najbardziej aktywne osoby otrzymały od organizatorów drobne upominki. Następnie zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, pierwsza zajęła się pisaniem krótkiej recenzji, a druga nagrywała wideorecenzję. Uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni i czekają na kolejne spotkania.


Wiktoria Wojciuch

 

 

 

 

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
11
14
15

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo