Aktualności

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

lohsAgnieszka Grobelna (kl.1a), Julita Matela (kl.1a), Patrycja Marczak (kl.1a) i Julia Ossowska (kl.1b) uzyskały tytuł finalisty olimpiady „Zwolnieni z teorii” organizowanej przez Social Wolves, polski portal edukacyjny wspierający przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną młodych ludzi. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju. Hasłem olimpiady jest „Działaj dla innych, ucz się dla siebie”. Uczestnicy realizują projekty społeczne, zdobywają rozpoznawalne na całym świecie certyfikaty i praktyczne kompetencje: zarządzanie projektami, marketingu, umiejętności cyfrowych i tworzenia startupu.
Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Spotkanie z klasą

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
6
7
13
14
19
21
24
28
29
30

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo