Aktualności

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

podsumowaniwe2017 1Matematyka jest królową nauk, a jej znajomość popłaca — taki wniosek płynie z Podsumowania Konkursów Matematycznych. Uroczystość odbyła się 19 czerwca w Kołaczkowie. Brali w niej udział uczniowie z całego powiatu wrzesińskiego, w tym elita matematyków z naszego liceum. Po wręczeniu nagród za sukcesy w Kangurze, Supermaturzyście, Supermatematyku i Wojewódzkim Konkursie Matematycznym, laureaci mieli przyjemność obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez szkoły podstawowe z Bieganowa, Sokolnik i Grabowa Królewskiego. Na zakończenie wszystkich czekał poczęstunek.

 

 

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zachęcamy do przykładania się do nauki matematyki w przyszłym roku. Warto ćwiczyć mózg, bo matura nikogo nie oszczędzi. Poza tym, czy nie miło jest móc nazwać się mistrzem w tak trudnej dziedzinie?

 

W gronie wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

 

Weronika Nowacka (kl. 1d) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur",

Julia Szternel (kl. 1c) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" oraz I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Bratłomiej Dyrka (kl. 2d) - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk,

Monika Wędrowicz (kl. 1d) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matemtycznym

Jagoda Stachowiak (kl.1d) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Julia Szymkowiak (kl.1c) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Martyna Mirkiewicz (kl. 2d)  - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym - zakres rozszerzony

Tomasz Witak (2d) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym - zakres rozszerzony

 

Weronika Nowacka

podsumowaniwe2017 2podsumowaniwe2017 3podsumowaniwe2017 4

podsumowaniwe2017 7podsumowaniwe2017 8podsumowaniwe2017 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
5
6
12
13

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo