Aktualności

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

festiwal matematyki28 września klasy 2d i 3d wzięły udział w Festiwalu Matematyki zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.
Podczas wykładu "Mrówczy trud układania domina" uczniowie przekonali się w jaki sposób układanie domina wiąże się z kombinatoryką, rachunkiem prawdopodobieństwa i topologią, a także jak kolory mogą pomóc w dowodzeniu twierdzeń. Kolejny wykład "Od grafów do sieci WWW i facebooka" zapoznał ich w jaki sposób grafy, znalazły zastosowanie w modelowaniu, analizie i optymalizacji działania wielkich rzeczywistych sieci, takich jak sieć WWW (World Wide Web) czy Facebook.

 

 

 

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
11
14
15

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo