Aktualności

festiwal matematyki28 września klasy 2d i 3d wzięły udział w Festiwalu Matematyki zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.
Podczas wykładu "Mrówczy trud układania domina" uczniowie przekonali się w jaki sposób układanie domina wiąże się z kombinatoryką, rachunkiem prawdopodobieństwa i topologią, a także jak kolory mogą pomóc w dowodzeniu twierdzeń. Kolejny wykład "Od grafów do sieci WWW i facebooka" zapoznał ich w jaki sposób grafy, znalazły zastosowanie w modelowaniu, analizie i optymalizacji działania wielkich rzeczywistych sieci, takich jak sieć WWW (World Wide Web) czy Facebook.

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
6
8
9
15
22

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo