Aktualności

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki 1

podręczniki w

Audiobook5 września wzięliśmy udział w konkursie literackim radiowej Jedynki i, odpowiadając na rebusowe pytanie o jednego z poetów romantycznych, wygraliśmy nagrodę. Za Norwida dostaliśmy Sienkiewicza. Pięknie wydany, wyjątkowy audiobook z całą „Trylogią” cieszy oko tak jak aktorskie głosy lektorów ucho. Prawdziwa uczta dla koneserów! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkolnej biblioteki, skąd można zabrać Henryka do domu, żeby posłuchać jego opowieści o dzielnych rycerzach i charakternych białogłowach. Lektura w sam raz do poduszki :)

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
9
13
14
15
17
18
19
20
21
23
24
26
27
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo