Aktualności

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

ziel 1W dniach 4-7 października uczniowie klasy 2d wraz z opiekunami p. Joanną Tabaczyńską i p. Sławomirem Szubą wzięli udział w Matematycznej Zielonej Szkole w nadmorskim Dźwirzynie. Pasjonaci matematyki, zgłębiali jej tajniki podczas zajęć warsztatowych. Był czas na naukę, ale również na zabawę i zwiedzanie. Odwiedziliśmy Kołobrzeg, gdzie mogliśmy podziwiać piękną panoramę z latarni morskiej, był rejs statkiem i spacer promenadą. W Trzęsaczu w Multimedialnym Muzeum na Klifie przenieśliśmy się w niezwykłą podróż w czasie, a w Ogrodach Tematycznych Hortulus w Dobrzycy zachwycaliśmy się okolicznościami przyrody. Choć pogoda momentami była kapryśna, dobry humor dopisywał nam przez cały czas :)

 

 

 ziel 2ziel 3ziel 4

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z klasą

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
10
13
16
17
19
20
21

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo