Aktualności

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

WW 124 listopada w ramach projektu „Praca, pasja, kariera...” klasa 1a pod opieką pani Hanny Półtoraczyk wybrała się do redakcji Wiadomości Wrzesińskich. Z szerokim uśmiechem przyjął nas pan Waldemar Śliwczyński. Opowiedział nam o codziennej pracy dziennikarzy, a także o różnych konkursach architektonicznych, m. in. o konkursie organizowanym przez portal bryła.pl, w którym budynek redakcji zdobył jedną z najważniejszych nagród architektonicznych Bryła Roku 2016. Na tym jednak nie kończą się przeżycia humanistów. Ku ich zaskoczeniu do sali, w której rozmawiali na temat „Kolekcji wrzesińskiej 2015”, wszedł pan Jakub Liberkowski z kamerą i mikrofonem. Chcąc sprawdzić nasze umiejętności dziennikarskie, każdy z nas przedstawił się i powiedział kilka słów o sobie do kamery, za którą stanąłem ja, Czarek. Zapewniło nam to niezwykłe przeżycia, które zapamiętamy na długi czas.
Julia Przybylska kl. 1a
Cezary Horla kl. 1a

ww 2ww 3ww 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z klasą

czytamy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
10
13
16
17
19
20
21

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo