Aktualności

komunikaty maturalne

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

spotkanie z sędziąW dniu 30 listopada 2017 roku. Uczniowie klas humanistycznych wzięli udział w spotkaniu z Przewodniczącym Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, panem Krzysztofem Józefowiczem. Celem spotkania było zachęcenie młodzieży do interesowania się prawem, które dotyczy każdego z nas. W pierwszej części spotkania Sędzia opowiadał o trójpodziale władzy oraz pracy sądów na wszystkich szczeblach.
W drugiej części uczniowie zadawali pytania, głównie dotyczące szczegółów pracy sędziego oraz funkcjonowania Sądu Apelacyjnego. Nie zabrakło jednak pytań o bieżącą sytuację w naszym kraju i o zmiany w sadownictwie.
Po spotkaniu Pan Sędzia otrzymał gromkie brawa.
Kacper Orwat, 2a

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
11
14
17
20
27
28
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo