Aktualności

spotkanie z sędziąW dniu 30 listopada 2017 roku. Uczniowie klas humanistycznych wzięli udział w spotkaniu z Przewodniczącym Sądu Apelacyjnego w Poznaniu, panem Krzysztofem Józefowiczem. Celem spotkania było zachęcenie młodzieży do interesowania się prawem, które dotyczy każdego z nas. W pierwszej części spotkania Sędzia opowiadał o trójpodziale władzy oraz pracy sądów na wszystkich szczeblach.
W drugiej części uczniowie zadawali pytania, głównie dotyczące szczegółów pracy sędziego oraz funkcjonowania Sądu Apelacyjnego. Nie zabrakło jednak pytań o bieżącą sytuację w naszym kraju i o zmiany w sadownictwie.
Po spotkaniu Pan Sędzia otrzymał gromkie brawa.
Kacper Orwat, 2a

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
6
8
9
15
22

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo