Aktualności

komunikaty maturalne

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

stypendium WNDnia 30 listopada br. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa wielkopolskiego. Stypendium to przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen.


Jedną spośród 297 wyróżnionych uczniów z Wielkopolski jest uczennica klasy II d naszego liceum Weronika Nowacka.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
11
14
17
20
27
28
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo