paczka2Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie dużo myślimy o potrzebujących o tych, którzy maja mniej niż my .Również młodzież z naszego liceum a dokładniej klasa 1E w tym roku postanowiła zrobić coś dla innych. Cała klasa wspólnie zdecydowała,że tym razem przyłączą się do akcji Szlachetnej Paczki organizowanej przez Night Runners Września. Uczniowie zakupili ( rezygnujący tym samym z prezentów dla siebie) artykuły spożywcze, artykuły papiernicze oraz przynieśli odzież, maskotki, które w sobotę 9.12.2017 zostały przekazane wybranej rodzinie Jednocześnie z pieniędzy, które uzbierali zakupili karmę dla psów,która została przekazana do Schroniska we Wrześni.

paczka1paczka3paczka4

Data : poniedziałek, 14 styczeń 2019