Aktualności

podręczniki 1

lohsW miesiącach od października do lutego odbyły się w naszym Liceum spotkania z gimnazjalistami w ramach cyklu SPOTKANIE Z KLASĄ. W ten sposób promowaliśmy naszą szkołę i mieliśmy możliwość zainteresowania naszą ofertą edukacyjną kandydatów na uczniów Szkoły. I tak zaprezentowaliśmy klasę humanistyczną, którą zainteresowali się przyszli poloniści i historycy ,kandydaci do klasy z rozszerzonymi przedmiotami język polski i biologia byli w listopadzie . Następnie szkołę zwiedzali kandydaci do klasy biologiczni- chemicznej , a przyszli matematycy odwiedzili nas w styczniu. Cykl spotkań zakończyła prezentacja klasy interdyscyplinarnej. Założenia propozycji przedmiotów rozszerzonych w poszczególnych klasach przedstawiono w Auli szkolnej, po czym przybyli gimnazjaliści mieli okazję zadawać pytania, na które odpowiadali Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie uczący się w omawianej w danym dniu klasie. Kandydaci uzyskali wyczerpujące odpowiedzi, a całość dopełnił Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego ,który zapoznał gimnazjalistów z życiem Szkoły i organizacjami uczniowskimi, możliwościami spędzania czasu poza nauką, projektami realizowanymi przez nauczycieli w ramach przedmiotów oraz zajęciami sportowymi , wolontariatem i ofertą kulturalną. W klasach, dokąd przenieśliśmy się na mniej oficjalną część spotkań, zaprezentowano oferty olimpiad i konkursów przedmiotowych. Uczniowie Liceum przedstawili informacje o tym , czego uczą się, rozwiązywano krzyżówki, quizy, zagadki, robiono doświadczenia i ... malowaliśmy kolorowanki. Spotkania były ciekawe i wyczerpująco prezentowały tegoroczną ofertę edukacyjną. Zapraszamy na OTWARTE DRZWI, 12 KWIETNIA 2018 ,GODZ.17 , AULA LICEUM.

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo