Aktualności

djo2018 1W piątek 16 marca obchodziliśmy w Liceum Dzień Języków Obcych. W tym roku impreza w auli prowadzona była przez wyjątkową parę: Królową Elżbietę II, w rolę której wcieliła się Olga Kwiatkowska, i Henryka Sienkiewicza, czyli Damiana Pawłowskiego (oboje to uczniowie klasy 2e). Na wstępie, Dyrektor Violetta Zdunowska nagrodziła laureatów Szkolnych Sztafet Językowych. Wysłuchaliśmy zwycięskich prezentacji ustnych: Igi Staszak (3d), Weroniki Madaj (2c), Bogny Niszczak (2b), Eweliny Nowackiej (1e) oraz Nicole Duszyńskiej (2e) wraz z Natalią Przysiudą (2a). Następnie rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie związane z krajami obcojęzycznymi, w którym szczególnie wyróżniona przez publiczność została para uczniów- Julia Przybylska i Mikołaj Filipiak z klasy 1c. Kolejną kategorią tego konkursu był ubiór w barwy narodowe obcych krajów, w którym pod uwagę brana była liczba przebranych osób w danej klasie- wygrała klasa 1c.

 

 

Wszyscy obecni mogli wziąć udział w quizie wiedzowym Kahoot na temat owych krajów. Najlepszymi graczami okazali się Stanisław Kruz z klasy 1c oraz Paulina Staszak z 2e. Można było również obejrzeć wystawy tematyczne związane z kulturą krajów, których języków uczymy się w Liceum.
Paulina Staszak,
klasa 2e

djo2018 2djo2018 3djo2018 4

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
13
15
16
23
27
29

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo