Aktualności

 

rekrutacja bursa dokumenty

mlodziez dzieciomUczennice klas pierwszych w składzie: Maja Drygalska (1a), Paulina Nowacka (1c) oraz Katarzyna Szkudlarek (1e) przystąpiły do tegorocznej edycji olimpiady „Zwolnieni z teorii" pod patronatem Ministerstwa Rozwoju.
W ramach olimpiady realizują projekt społeczny mający na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z obszarów wiejskich w jednej ze szkół podstawowych. Projekt pt. "Młodzież dzieciom" ma za zadanie pokazać najmłodszym, iż nauka wcale nie musi być nudna, a wiedzę można zdobywać na różne sposoby - nie tylko poprzez czytanie podręczników. Ma zachęcić uczniów do poznawania efektywnych sposobów na zapamiętywanie. Dzieci mogą nabywać nowe umiejętności poprzez obserwację ciekawych doświadczeń oraz możliwość przygotowania ich samemu. Zajęcia urozmaicone są zabawami ruchowymi, które pomagają kształtować koordynację ruchową oraz zachęcają do prowadzenia aktywnego trybu życia.
Paulina Nowacka, kl. 1c

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
11
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo