Aktualności

komunikaty maturalne

 

rekrutacja

 

Co po LO ...

Co po LO ...

podręczniki w

lohsW ramach projektu „Praca, pasja, kariera...”, w kwietniu, naszą szkołę odwiedziła pani Justyna Wasielewska, dyrektor Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Praca w ośrodku i podobnych placówkach jest wymagająca, trudna, to chęć i umiejętność niesienia pomocy dzieciom, nastolatkom i dorosłym. Ale to także praca, która dostarcza wiele satysfakcji. Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy 1B, którym nasz gość opowiedział o pracy terapeuty, logopedy, o codziennym życiu w placówce. Spotkanie było niezwykle interesujące, merytoryczne i pouczające.

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
11
14
17
20
27
28
29
30

czytamy

logo taplo

wolontariat z klasą

logoks

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo