Aktualności

plakat 2019

lohsW ramach projektu „Praca, pasja, kariera...”, w kwietniu, naszą szkołę odwiedziła pani Justyna Wasielewska, dyrektor Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Praca w ośrodku i podobnych placówkach jest wymagająca, trudna, to chęć i umiejętność niesienia pomocy dzieciom, nastolatkom i dorosłym. Ale to także praca, która dostarcza wiele satysfakcji. Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy 1B, którym nasz gość opowiedział o pracy terapeuty, logopedy, o codziennym życiu w placówce. Spotkanie było niezwykle interesujące, merytoryczne i pouczające.

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
10
16
17
19
20
23
24
31

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo