dp ślubowanieDzień 3 września 2018 roku to szczególne święto dla 156 Pierwszaków, którzy rozpoczęli naukę w pięciu oddziałach Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. W auli szkolnej o godzinie 8:30 Pani Dyrektor Violetta Zdunowska powitała nowych uczniów oraz przedstawiła wychowawców klas, z którymi uczniowie zwiedzili szkołę. Podczas Powiatowej Uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2018/2019 uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na Sztandar Liceum. Ślubowali zachować w pełni postawę wzorowego ucznia i kolegi, szanować mienie społeczne, sumiennie i uczciwie wypełniać swoje obowiązki oraz zawsze strzec honoru Szkoły i Ojczyzny.

Przedstawiciele klas pierwszych składający ślubowanie na sztandar Liceum:

Natalia Polańska klasa 1a
Zofia Bartz klasa 1b
Katarzyna Szalata klasa 1c
Wojciecha Nowak klasa 1d
Julia Stawera klasa 1d
Damian Błaszka klasa 1e

Wszystkim uczniom Klas Pierwszych życzymy wielu sukcesów naukowych oraz nowych znajomości i przyjaźni zawartych w murach Liceum.

dp saladp zdjecie auladp legitymacje

fot. Paulina Staszak, kl. 3e

wywiadówka