KOSMECKA FOTODnia 12 października 2018 roku przeprowadziliśmy wywiad z panią Agnieszką Kosmecką, wybitną organistką, która jest absolwentką naszej szkoły, wychowanką Pani Profesor Anny Winter. Mieliśmy okazję poznać bardzo miłą i sympatyczną osobę, która chętnie odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Pani Agnieszka w udzielonym wywiadzie opowiedziała wiele historii ze swojego życia. Okazało się również, że bardzo dobrze wspomina czas, jaki spędziła w murach naszej szkoły. Dowiedzieliśmy się, jak zrodziła się jej pasja do organów oraz o ciężkiej pracy, jaką trzeba włożyć w granie na organach i występowanie na konkursach muzycznych światowej skali. Już wkrótce w zakładce Co po LO będzie można zobaczyć cały wywiad z Agnieszką Kosmecką i poznać ciekawą ścieżkę jej zawodowego życia. Zapraszamy do oglądania wszystkich, a szczególnie tych, którzy poszukują pozytywnego wzmocnienia swoich inspiracji i motywacji.

Szymon Mrowiński, Eryk Paczyński, kl.1a

wywiadówka