plakat 2019

k patriotyczny1Dnia 25 października 2018r. w Słupcy odbył się XXIII Wojewódzki Konkurs Wierszy i Pieśni o tematyce patriotycznej z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Jak co roku wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły.
Z ogromną tremą oraz chęcią zwycięstwa, pojechaliśmy w składzie Iga Iglewska , Zuzanna Gabruk, Ada Adamczewska oraz Cezary Horla, aby godnie reprezentować nasze Liceum.
Udało się! Dwoje naszych recytatorów stanęło na podium – Cezary zajął III, a Ada II miejsce.
Dziękujemy paniom polonistkom – p. Renacie Czai i p. Iwonie Górskiej za przygotowanie nas do występu i mamy nadzieję, że w przyszłym roku także zabłyśniemy na słupeckiej scenie.Cezary Horla

k patriotyczny2k patriotyczny3