Aktualności

lekcja z a 131.11.2018 klasa 1a udała się na wycieczkę do Poznania. Pierwszym, ale nie jedynym celem wyprawy był poznański kościół farny, w którym podziwialiśmy piękne wnętrza barokowe, czekając na spotkanie z panią Agnieszka Kosmecką - absolwentką naszej szkoły oraz wybitną organistką. Pani Kosmecka opowiedziała nam o zabytkowych organach. Mogliśmy zobaczyć je z bliska i przekonać się, jak wielkich umiejętności trzeba, by wydobyć z nich ten jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny dźwięk. Prelekcję wzbogaciły wykonania utworów z organowego kanonu muzycznego. Ich odbiór był ze względu na uduchowioną przestrzeń świątyni naprawdę niesamowity. Kiedy będziecie czytać ten tekst, nasza nadzwyczajna Absolwentka rozpocznie właśnie zupełnie nowy etap swojego życia za Oceanem. Dziękując za spotkanie najpierw w murach naszego wspólnego LO, a potem za ciekawą, niestandardową lekcję muzyki, życzyliśmy pani Agnieszce powodzenia. Mamy nadzieję, że wzajemnie będziemy o sobie myśleć ciepło i serdecznie.
Iga Iglewska, kl. 1a

 

 lekcja z a 2lekcja z a 3

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo