Aktualności

pszczoły329 października 2018 roku klasy 1a i 1e wraz z wychowawcami zostały zaproszone przez dzieci z Niepublicznego Przedszkola Miś Uszatek we Wrześni do udziały w happeningu projektu „Pszczółka Flora” organizowanym przez AKCES Edukacja, który odbył się na Wrzesińskim Rynku i w Galerii Handlowej Karuzela. Dzieci wraz z młodzieżą naszego LO zachęcały mieszkańców Wrześni do ochrony pszczół oraz nasadzania miododajnych roślin. Akcja została uwieńczona wspólnym tańcem i śpiewem piosenki Zbigniewa Wodeckiego „ Pszczółka Maja” w języku migowym.

 

 

 

 

 

 pszczoły1pszczoły2

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo