Aktualności

mielzyn 2018 113 listopada grupa młodzieży odwiedziła DPS w Mielżynie. Uczniowie, dla których był to pierwszy wyjazd poznali dom oraz jego mieszkańców a pozostali po raz kolejny odwiedzili swoich niepełnosprawnych przyjaciół. Na wszystkich czekała w Mielżynie niespodzianka - spotkanie z absolwentami LO - s. Salezją - która na co dzień pracuje w DPS oraz Sylwią i Weroniką, które opowiedziały o swojej pracy wolontariackiej w DPS i swoich doświadczeniach w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi. Młodzież obejrzała również film o wolontariacie a następnie przyszedł czas na zajęcia praktyczne - pracę i zabawę z osobami niepełnosprawnymi. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

 

 

 

 mielzyn 2018 2mielzyn 2018 3mielzyn 2018 4

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo