Aktualności

lohsDnia 24 października w auli szkolnej, odbył się konkurs „Angielski w piosence”. Sam pomysł konkursu, którego autorami było nasze liceum oraz ZSTiO, cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów naszej szkoły, dlatego kilka dni wcześniej odbyły się szkolne eliminacje, z których wyłoniliśmy 4 uczestników. W konkursie, oprócz naszej szkoły, udział brały: ZSTiO, SZTiP, ZSZ2 oraz przedstawiciele klas dwujęzycznych SSP nr 6 i SSP 3. Konkurs polegał na uważnym słuchaniu piosenek anglojęzycznych i rozwiązywaniu zadań dotyczących piosenki, a chęć zwycięstwa zmotywowała uczniów do wytrwałej pracy. Usłyszeliśmy m.in. piosenki „Let it go”, „Safe and Sound” - Capital Letters. Podczas gdy prace konkursowe były sprawdzane, odbyło się karaoke, w którym wszyscy uczestnicy chętnie wzięli udział. Po sprawiedliwym ocenieniu prac, zwycięzcami okazali się Weronika Nowacka i Dawid Wojdyga , drugie miejsce zajęły Ewa Wysocka i Laura Zgolińska, a na ostatnim szczeblu podium znalazły się Aurelia Wilczyńska i Klaudia Frączek. Uczniowie otrzymali nagrody, ufundowane przez firmę Artbud, sklep „Gawron” oraz kawiarnię Sowa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku!
Cezary Horla, klasa 2a

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo