Aktualności

aids 13 grudnia 2018r. nasza szkoła włączyła się w akcję ”Czerwona kokardka”, mającą na celu pokazanie solidarności z osobami żyjącymi z HIV, ich rodzinami i przyjaciółmi. Każdy z nas mógł przypiąć sobie czerwoną wstążkę w kształcie odwróconego V, symbolizującą walkę z epidemią AIDS.

 

 

 

 

Ponadto 4 grudnia uczniowie klasy Ie i IIe wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, podczas którego usłyszeli wykład pani Sylwii Wojtysiak, poświęcony profilaktyce HIV/AIDS oraz profilaktyce uzależnień. Spotkanie to urozmaicił swoimi występami wokalnymi nasz kolega Mikołaj Milczarek.

aids 4aids 3aids2

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
9
10
13
17
18
20
24

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo