Aktualności

supermaturzysta3W środę 12 grudnia w auli naszego Liceum odbył się finał projektu Supermaturzysta historia / wos powiatu wrzesińskiego. Młodzież ze wszystkich typów szkół zmierzyła się z testami sprawdzającymi wiedzę z tych dwóch przedmiotów.

 

 

 

 

 

 

W I semestrze braliśmy udział w zajęciach pozalekcyjnych. Z historii tematem przewodnim były dzieje II Rzeczypospolitej, natomiast z wos-u zasady ustroju III RP. To świetny sposób przygotowania się do prawdziwych, majowych egzaminów. Po wysiłku intelektualnym, był również czas na małe słodkości w sympatycznej atmosferze.

supermaturzysta2

supermaturzysta1

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
13
14
Data : poniedziałek, 14 styczeń 2019
21
Data : poniedziałek, 21 styczeń 2019
28

wywiadówka

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo