Aktualności

powstanie1Dlaczego powinniśmy wszyscy pamiętać i radośnie upamiętniać Powstanie Wielkopolskie z 1918 r?

Bo nie było w historii Polski i historii regionu większego zwycięskiego zrywu narodowego. To nie tylko święto poznańskie, jak myśli zdecydowana większość Polaków. Niestety nie funkcjonuje ono w świadomości ogółu. Jest niedoceniane lub marginalizowane. To ono symbolizuje zwycięską Polskę pamiętnego 1918 roku. Tym bardziej należy o nim pamiętać i je radośnie celebrować. Temu służy nasza prezentacja.

Marta Lipińska, Katarzyna Kapelak

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
13
14
Data : poniedziałek, 14 styczeń 2019
21
Data : poniedziałek, 21 styczeń 2019
28

wywiadówka

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo