Aktualności

projekt fizyka 1Dnia 19.12.2018 r. na naszych środowych zajęciach doświadczalnych gościliśmy Ibrahima- studenta inżynierii z Algierii, który brał udział we współpracy z organizacją AIESEC. Razem z nim pracowaliśmy nad obwodami elektrycznymi, szlifując naszą wiedzę z fizyki, ale również umiejętności językowe. Wolontariusz w czasie zajęć zobaczył, jak wyglądają zajęcia w polskim liceum, jednocześnie poznając pracę i zaangażowanie nauczycieli, a także uczniów. Na końcu lekcji przyznał, że z ogromną chęcią ponownie wziąłby udział w naszych zajęciach.
Marta Kabat kl. 1e

 

 

 

 projekt fizyka 2

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
9
15
20
26
28
29
30

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo