Aktualności

plakat 2019

projekt fizyka 1Dnia 19.12.2018 r. na naszych środowych zajęciach doświadczalnych gościliśmy Ibrahima- studenta inżynierii z Algierii, który brał udział we współpracy z organizacją AIESEC. Razem z nim pracowaliśmy nad obwodami elektrycznymi, szlifując naszą wiedzę z fizyki, ale również umiejętności językowe. Wolontariusz w czasie zajęć zobaczył, jak wyglądają zajęcia w polskim liceum, jednocześnie poznając pracę i zaangażowanie nauczycieli, a także uczniów. Na końcu lekcji przyznał, że z ogromną chęcią ponownie wziąłby udział w naszych zajęciach.
Marta Kabat kl. 1e

 

 

 

 projekt fizyka 2

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
10
16
17
19
20
23
24
31

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo