Aktualności

Rekolekcje Wielkopostne

Informuję, że w dniach 15 - 17.04.2019 r. w związku z trwającymi Rekolekcjami Wielkopostnymi obowiązywał bedzie podany niżej harmonogram pracy szkoły:

Klasy I - II - 15 -17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia przedmiotowe i opiekuńczo-wychowacze zgodnie z planem
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym

Klasy III:

15.04.2019 - pielgrzymka na Jasną Górę

16-17.04.2019:

745 - 1105 - zajęcia z przedmiotów maturalnych       
1130 - 1230 - Rekolekcje Wielkopostne w kościele farnym
1300 - 1445 - zajęcia z przedmiotów maturalnych

Dyrektor Szkoły

Komunikat w sprawie strajku nauczycieli

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 roku informuję, że akcja strajkowa nie stanowi przyczyny odwołania zajęć lub zamknięcia szkoły.

Podczas strajku szkoła zapewnia uczniom przebywającym na jej terenie bezpieczne warunki pobytu.

W czasie pobytu w szkole młodzież będzie uczestniczyła w zajęciach przedmiotowych lub opiekuńczo - wychowawczych.

Dyrektor szkoły

 

Proszę śledzić stronę szkoły oraz sprawdzać wiadomości w e-dzienniku, gdyż w razie zaistnienia jakichkolwiek zmian zostaną opublikawane stosowne komunikaty,

lohsNasi uczniowie z powodzeniem przechodzą przez kolejne szczeble toczących się w roku szkolnym 2018/2019 olimpiad przedmiotowych. Gratulujemy wszystkim, którzy zakwalifikowali się
do następnych etapów:
- Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – Maria Borowczyk (3a), Faustyna Ślugaj (2e)
- Olimpiada Języka Angielskiego – Anna Trawińska (3e)
- Olimpiada Języka Niemieckiego – Maciej Pawlaczyk (1d)
- Olimpiada Języka Rosyjskiego – Oleksandra Kalenska (1c)
- Olimpiada Historyczna – Adam Dżendżera (1a), Kevin Salija (1e)
- Olimpiada Biologiczna – Mikołaj Filipiak (2c), Julia Szternel (3c)
- Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – Mikołaj Filipiak (2c)
- Olimpiada Wiedzy o Prawie – Damian Błaszka (1e), Kacper Orwat (3a)
- Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie – Damian Błaszka (1e), Kacper Orwat (3a)


- Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – Damian Błaszka (1e), Kacper Orwat (3a)
- Olimpiada Teologii Katolickiej – Anita Frąckowiak (1d), Maja Hoffmann (1c), Jakub Rosiński (1c), Wiktoria Rybka (1d)
- Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie – Julia Jędro (1d), Szymon Musiałowski (1d)

Wiesława Leciejewska

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
13
14

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo