Aktualności

konkurs CzarekDnia 5 marca 2019 r. w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu odbył się V Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej KL Ravensbruck”. Wzięło w nim udział troje recytatorów z naszego LO – Ada Adamczewska (klasa 1e), Szymon Mrowiński (klasa 1a) i Cezary Horla (klasa 2a).
Z radością informujemy, że Cezary został finalistą i 4 kwietnia 2019 r. będzie reprezentować okręg poznański na uroczystej gali w Rudzie Śląskiej, a w czerwcu br. w nagrodę będzie miał możliwość zwiedzenia terenów byłego obozu koncentracyjnego w Ravensbruck.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo