Aktualności

kosz 03 201928 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im . H. Sienkiewicza we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Koszykówce Dziewcząt. Tym razem dziewczęta pomimo wielkiego serca włożonego w grę uległy swoim rywalkom. Pierwsze miejsce zajęła szkoła ZSTiO, drugie miejsce szkoła ZSP a na trzecim miejscu podium były gospodynie zawodów LO Września.
Szkołę reprezentowały: Marika Mielcarek, Kinga Musielak, Julia Kańczurzewska, Anna Rychlińska, Anna Wardęska, Antonina Wasilewska, Joanna Pawlaczyk, Joanna Sokolska, Liwia Wandachowicz,Sandra Michalak, Iga Sroka, Weronika Machajewska, Julia Szternel, Marta Kokocińska, Martyna Matuszak.

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5

logo taplo

logo UE rgb 1

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Galerie zdjęć

Kontakt

kontakt

bip logo