Aktualności

spotkanie nowaczykDnia 29 marca 2019 r. klasa 1A gościła jednego z absolwentów LO, pana Przemysława Nowaczyka, który jest absolwentem Sienkiewicza i pracuje jako programista. Spotkanie było ciekawe szczególnie ze względu na dość wyjątkową ścieżkę kariery edukacyjnej i zawodowej. Oto klasyczny licealny „human” realizuje swoje marzenie, by nie tylko grać, ale też tworzyć gry komputerowe. Trudne, ale nie niemożliwe, jak się na żywym przykładzie mogliśmy przekonać. Nasz Gość wspominał swoje czasy szkolne, mówił o problemach "przebranżowienia" się z humanisty w informatyka, ale także o swojej codziennej,ciągle fascynującej go pracy. Pasjonat, twardy, charakterny zawodnik. Szacun! Zachęcamy do obejrzenia (już wkrótce!) wywiadu w zakładce „Co po LO?”

Filip Gruszczyński 1a

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
10
13
15
16
23
27
29

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo